Pagina de start a forumului LigaDeTable.MyForum.ro LigaDeTable.MyForum.ro
Forumul competitiilor de table de pe DZ Liga de table. Cupa 2-10 la table. Supercupa la table.Locul unde puteti juca table on line,in cadrul unui campionat de table, primind puncte bonus drept premii
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

GRUPA F OCTOMBRIE

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului LigaDeTable.MyForum.ro -> DIVIZIA F
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
manze
Administrator
Administrator


Data inscrierii: 09/Dec/2006
Mesaje: 2199

MesajTrimis: 04/10/2008 05:56    Titlul subiectului: GRUPA F OCTOMBRIE Raspunde cu citat (quote)

Buna.
AM SA VA ROG SA POSTATI REZULTATELE IN FELUL URMATOR;
LE TRECETI IN ORDINEA IN CARE SUNT TRECUTE DE MINE.

MANZE---X 5—4 data de ....
MANZE---Y 3-6 data de ....
VICTORIA CU ALBASTRU SI INFRANGEREA CU ROSU
NU MAI FACETI IN TOATE CULORILE.
DEASEMENEA LA REZULTATE NU MAI PUNETI ICONITE SI NU MAI SCRIETI NIMIC DUPA REZULTAT CăCI IMI ESTE MIE GREU SA IDENTIFIC SCORUL.
MSS.

GRUPA F
1 dan_blondu
2 bronx21
3 de_luci
4 gopos
5 kornik
6 laurentiucastiga
7 miky_boasca
8 nely1
9 nino111
10 pisy_mady
11 simon
12 Sorrin17
13 valyant
14 varnoldr
15 victor_0823







ROG LINIA DE CLASAMENT LA SFARSITUL JOCURILOR.
MSS
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sorrin17
Junior
Junior
Sorrin17

Data inscrierii: 10/Ian/2007
Mesaje: 5

MesajTrimis: 04/10/2008 09:52    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.Sorrin17 - dan_blondu
2.Sorrin17 - bronx21
3.Sorrin17 - de_luci
4.Sorrin17 - gopos 5-1 (08.10.2008)
5.Sorrin17 - kornik 4-2 (30.10.2008) te-am asteptat 15 min dar o trebuit sa plec
6.Sorrin17 - laurentiucastiga 1-5 (14.10.2008)
7.Sorrin17 - miky_boasca 4-5 (08.10.2008)
8.Sorrin17 - nely1 0-5 (06.10.2008)
9.Sorrin17 - nino111
10.Sorrin17 - pisy_mady
11.Sorrin17 - simon 6-3 (13.10.2008)
12.Sorrin17 - valyant 4-5 (07.10.2008)
13.Sorrin17 - varnoldr
14.Sorrin17 - victor_0823 5-0 (13.10.2008)


Ultima modificare efectuata Sorrin17 la 30/10/2008 15:50, modificat de 23 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
simon
Junior
Junior


Data inscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 38

MesajTrimis: 04/10/2008 22:34    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

grupa f :weep:




GRUPA F
1 dan_blondu
simon - bronx21..... 5-0 ..... 16
simon - de_luci ..... 5-2 ...... 9 am gasit
simon - gopos ..... 1-5..... 11
simon - kornik .....5-1 ..... 12
simon - laurentiucastiga ..... 3-5 ..... 12
simon - miky_boasca ..... 1-5 .....16
simon - nely1 ..... 1-5 ..... 12
simon - nino111 ..... 0-5 ..... 27
10 pisy_mady
simon - Sorrin17 ..... 3-6 .....13
simon - valyant .....4-5......11
simon - varnoldr .....3-5 ..... 13
simon - victor_0823 ..... 2-5 .....13



in ritmul in care retrogradez ... infiintati grupa "z" pt mine? sau trecem la AA Smile



am mai jucat un meci, dar in seara aia nu m-a lasat sa postez :( o sa vad cu cine am jucat si am sa postez meciul :unsure:


Ultima modificare efectuata simon la 27/10/2008 18:41, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nely1
Junior
Junior
nely1

Data inscrierii: 02/Ian/2007
Mesaje: 30
Localitate: BUCURESTI

MesajTrimis: 05/10/2008 08:14    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.nely1-dan_blondu37:5-0(06oct)
2.nely1-bronx21:6-3(06oct)
3.nely1-de_luci:2-5(11oct)
4.nely1-gopos:4-5(06oct)
5.nely1-kornik:5-3(11/12oct)
6.nely1-laurenticastiga:1-5(12oct)
7.nely1-miky_boasca:5-3(11oct)
8.nely1-nino111:5-4(inceput in 06oct si term in 08oct)
9.nely1-pisy_mady:3-6(19oct)
10.nely1-simon:5-1(12oct)
11.nely1-sorrin17:5-0(06oct)
12nely1-valyant:5-0(06oct)
13.nely1-varnoldr:5-3(10oct)
14.nely1-victor_0823:0-5(08oct)

14jocuri:9v+5i=41pct


Ultima modificare efectuata nely1 la 19/10/2008 19:21, modificat de 13 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
miky_boasca
Junior
Junior


Data inscrierii: 27/Iul/2008
Mesaje: 5

MesajTrimis: 05/10/2008 09:57    Titlul subiectului: Re: GRUPA F OCTOMBRIE Raspunde cu citat (quote)

1 miky_boasca - dan_blondu
2 miky_boasca - bronx21 4-1 ( 27.10.2008)
3 miky_boasca - de_luci 2-5 ( 19.10.2008)
4 miky_boasca - gopos 4-5 ( 08.10.2008 )
5 miky_boasca - kornik 5-3
6 miky_boasca - laurentiucastiga 3-5 ( 17.10.2008 )
7 miky_boasca - nely1 3-5 ( 11.10.2008 )
8 miky_boasca - nino111
9 miky_boasca - pisy_mady
10 miky_boasca - simon 5-1 ( 16.10.2008 )
11 miky_boasca - Sorrin17 5 - 4 ( 8.10.2008 )
12 miky_boasca - valyant 3-5 (7.10.2008)
13 miky_boasca - varnoldr 5-3 (7.10.2008)
14 miky_boasca - victor_0823



[


Ultima modificare efectuata miky_boasca la 27/10/2008 22:37, modificat de 9 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
gopos
Membru junior
Membru junior


Data inscrierii: 13/Dec/2006
Mesaje: 95

MesajTrimis: 05/10/2008 16:47    Titlul subiectului: efecte divia f octombrie Raspunde cu citat (quote)

gopos-dan_blondu
gopos-bronx21 5-0 /10.10
gopos-de_luci 4-5 /10.10
gopos-kornik
gopos-laurentiucastiga 5-1 /07.10
gopos-miky_broasca 5 -4 /11.10
gopos-nely1 5-4 /06.10
gopos-nino111 3-6 /08.10
gopos-pisy_mady
gopos-simon 5-1 /11.10
gopos-sorrin17 1-5 /80.10
gopos-valyant 2-5 / 06.10
gopos-varnoldr 3-5 /08.10
gopos-victor_0823 5-3 / 07.10


Ultima modificare efectuata gopos la 12/10/2008 14:30, modificat de 7 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
valyant
Membru 3
Membru 3


Data inscrierii: 31/Aug/2008
Mesaje: 836
Localitate: BUCURESTI

MesajTrimis: 05/10/2008 17:21    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.valyant-dan_blondu 1-5 10octombrie
2.valyant-bronx21 2-5 6octombrie
3.valyat-de_luci 3-5 9octombrie
4.valyant-gopos 5-2 6octombrie
5.valyant-kornik 5-3 6octombrie
6.vayant-laurentiucastiga 3-5 16octombrie
7.valyant-miky_boasca 5-3 7octombrie
8.valyant-nely1 0-5 6octombrie
9.valyant-nino111 5-0 22octombrie
10.valyant-pisy_mady
11.valyant-simon 5-4 11octombrie
12.valyant-sorrin17 5-4 7octombrie
13.valyant-varnoldr 5-3 7octombrie
14.valyant-victor_0823 5-2 15octombrie




DEOARECE MECIUL CU KORNIK L-AI JUCAT IN DATA DE 05 OCT.SI ATI VRUT SA TRISATI SUNTETI AMBII PENALIZATI CU 4 PUNCTE SI LA A -II-A ABATERE VE-I FI EXCLUS.
MSS(manze)

13jocuri 8victorii 5infrangeri 37pt liniaveraj 48-41


Ultima modificare efectuata valyant la 31/10/2008 14:14, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bronx21
Junior
Junior


Data inscrierii: 26/Ian/2008
Mesaje: 14

MesajTrimis: 06/10/2008 20:09    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 bronx21-dan_blondu
2 bronx21-de_luci:3-5 (21.10.08)
3 bronx21-gopos:0-5 (10.10.2008)
4 bronx21-kornik:5-0 (10.10.2008)
5 bronx21-laurentiucastiga:6-3 (16.10.2008)
6 bronx21-miky_boasca:1-5 (28.10.08)
7 bronx21-nely1:3-6 (06.10.2008)
8 bronx21-nino111:4-5 (07.10.2008)
9 bronx21-pisy_mady
10 bronx21-simon:0-5 (16.10.2008)
11 bronx21-Sorrin17
12 bronx21-valyant:5-2 (06.10.2008)
13 bronx21-varnoldr
14 bronx21-victor_0823

Meciuri:9; Victorii:3; Infrangeri:6; Pct:18


Ultima modificare efectuata bronx21 la 28/10/2008 16:50, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
Castigator; Tp-1;Cupa speranta-1
Castigator; Tp-1;Cupa speranta-1
de_luci

Data inscrierii: 20/Dec/2006
Mesaje: 244
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 06/10/2008 20:48    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - DAN_BLONDU37..................2-5.................24.10.2008
2.DE_LUCI - BRONX21..............5-3.............21.10.2008
3.DE_LUCI - GOPOS........................5-4.................10.10.2008
4.DE_LUCI - KORNIK.......................5-1...............12.10.2008
5.DE_LUCI - LAURENTIUCASTIGA......3-5..............13.10.2008
6.DE_LUCI - MIKY_BROASCA..........5-2..............19.10.2008
7.DE_LUCI - NELY1.........................5-2..................11.10.2008
8.DE_LUCI - NINO111...................1-5....................22.10.2008
9.DE_LUCI - PISY_MADY.................2-5...................24.10.2008
10.DE_LUCI - SIMON.....................2-5........................09.10.2008
11.DE_LUCI - SORRIN17
12.DE_LUCI - VALYANT.................5-3........................09.10.2008
13.DE_LUCI - VARNOLDR..............6-1........................09.10.2008
14.DE_LUCI - VICTOR_0823..........5-1..........12.10.2008


Ultima modificare efectuata de_luci la 24/10/2008 19:34, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
varnoldr
Junior
Junior


Data inscrierii: 06/Ian/2007
Mesaje: 24

MesajTrimis: 07/10/2008 16:36    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 varnoldr - dan_blondu
2 varnoldr - bronx21
3 varnoldr - de_luci - - - - - - - - - - 1-6 - - - - - - 09.10.
4 varnoldr - gopos - - - - - - - - - -5-3 - - - - - - 08.10.
5 varnoldr - kornik - - - - - - - - - -5-2 - - - - - 08.10
6 varnoldr - laurentiucastiga - - - - 0-5 - - - - - 20.10.
7 varnoldr - miky_boasca - - - - - - 3-5 - - - - - 07.10.
8 varnoldr - nely1 - - - - - - - - - - - 3-5 - - - - - 09.10.
9 varnoldr - nino111
10 varnoldr - pisy_mady
11 varnoldr - simon - - - - - - - - - 5-3 - - - - - 13.10.
12 varnoldr - Sorrin17
13 varnoldr - valyant - - - - - - - - - 3-5 - - - - - 07.10.
14 varnoldr - victor_0823 - - - - - - 4-5 - - - - - 07.10.

9 meciuri jucate 3 victorii 6 infrangeri - - - - - 29-39 - - - - - 18 puncte (21.10.2008 08:20)


Ultima modificare efectuata varnoldr la 21/10/2008 05:20, modificat de 14 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
laurentiucastiga
Membru junior
Membru junior
laurentiucastiga

Data inscrierii: 22/Iun/2008
Mesaje: 50

MesajTrimis: 07/10/2008 18:19    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 laurentiucastiga vs dan_blondu 3-5(22.octombrie.2008)
2 laurentiucastiga vs bronx21 3-6(16.octombrie.2008)
3 laurentiucastiga vs de_luci 5-3(13.octombrie.2008)
4 laurentiucastiga vs gopos 1-5(7.octombrie.2008)
5 laurentiucastiga vs kornik 5-2(16.octombrie.2008) *
6 laurentiucastiga vs miky_boasca 5-3(17.octombrie.2008)
7 laurentiucastiga vs nely1 5-1(12.octombrie.2008)
8 laurentiucastiga vs nino111 2-6(22.octombrie.2008) **
9 laurentiucastiga vs pisy_mady 5-3(24.octombrie.2008)
10 laurentiucastiga vs simon 5-3(12.octombrie.2008)
11 laurentiucastiga vs Sorrin17 5-1(14.octombrie.2008)
12 laurentiucastiga vs valyant 5-3(16.octombrie.2008)
13 laurentiucastiga vs varnoldr 5-0(20.octombrie.2008)
14 laurentiucastiga vs victor_0823 6-2(14.octombrie.2008)

Meciuri 14 , Victorii 10 , infrangeri 4 , Puncte 44 Liniaveraj 60-43


* La o linie apar ca deconectat din cauza ca s-a blocat masa.Am hotarat ca acea linie sa ramanca castigata de Kornik.
** La întâia linie soțul meu apare deconectat pentru că s-a blocat masa(am rejucat linia)


Ultima modificare efectuata laurentiucastiga la 24/10/2008 21:46, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dan_blondu37
Membru junior
Membru junior


Data inscrierii: 09/Ian/2007
Mesaje: 101
Localitate: bucuresti

MesajTrimis: 10/10/2008 16:51    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.dan_blondu37- bronx21=
2. dan_blondu37-de_luci =5-2(24.10)
3. dan_blondu37-gopos =
4. dan_blondu37-kornik =
5. dan_blondu37-laurentiucastiga= 5-3(22.10)
6.dan_blondu37- miky_boasca =
7. dan_blondu37-nely1 =0-5(06.10)scz ca am postat acum dar nu mia mers netul multumesc de intelegere!
8. dan_blondu37-nino111 =
9. dan_blondu37-pisy_mady =
10. dan_blondu37-simon =
11. dan_blondu37-Sorrin17 =
12.dan_blondu37- valyant =5-1(10.10)scz ca am postat acum dar nu mia mers netul multumesc de intelegere!
13.dan_blondu37- varnoldr =
14. dan_blondu37-victor_0823 =


Ultima modificare efectuata dan_blondu37 la 24/10/2008 20:32, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pisy_mady
Castigator Cupa [1]
Castigator Cupa [1]
pisy_mady

Data inscrierii: 08/Ian/2007
Mesaje: 3161
Localitate: bucuresti

MesajTrimis: 18/10/2008 20:41    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.pisy_mady- bronx21=
2. pisy_mady-de_luci = 5-2(24.10)
3. pisy_mady-gopos =
4. pisy_mady-kornik =
5. pisy_mady-laurentiucastiga=3-5(24.10)
6.pisy_mady- miky_boasca =
7. pisy_mady-nely1 = 6-3(19.10)
8. pisy_mady-nino111 =
9. pisy_mady-dan_blondu37 = ......
10. pisy_mady-simon =
11. pisy_mady-Sorrin17 =
12.pisy_mady- valyant =
13.pisy_mady- varnoldr =
14. pisy_mady-victor_0823 =

anunt ca meciul cu dan nu il voi juca căci nu am avut net o perioada si nu dau curs interpretarilor,multumesc de intelegere!


Ultima modificare efectuata de catre pisy_mady la 24/10/2008 20:37, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nino111
Junior
Junior


Data inscrierii: 14/Iul/2008
Mesaje: 6

MesajTrimis: 22/10/2008 20:33    Titlul subiectului: Re: GRUPA F OCTOMBRIE Raspunde cu citat (quote)

1 nino111-dan_blondu
2 nino111-bronx21 5-4 (7 oct.)
3 nino111-de_luci 5-1 (22 oct.)
4 nino111-gopos 6-3
5 nino111-kornik 2-5
6 nino111-laurentiucastiga 6-2 (22 oct.)
7 nino111-miky_boasca
8 nino111-nely1 5-4NU MAI STII CAT A FOST SCORUL AICI?????????
9 nino111-pisy_mady
10 nino111-simon 5-0 (27 oct.)
11 nino111-Sorrin17
12 nino111-valyant 0-5 (22 oct.)
13 nino111-varnoldr
14 nino111-victor_0823 5-3 (30 oct.)
meciuri 9, victorii 7, infrangeri 2, liniaveraj -----39-27-----

PENTRU MECIUL ALA AM PIERDUT TIMP,SPER SA NU SE MAI REPETE.
MSS (manze)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kornik
Junior
Junior
kornik

Data inscrierii: 14/Iul/2008
Mesaje: 30

MesajTrimis: 22/10/2008 20:57    Titlul subiectului: grupa f octombrie Raspunde cu citat (quote)

kornik--dan blondu....................................................
kornik--bronx21....................0-5(12.10)
kornik--de_luci......................1-5(12.10)
kornik--gopos..............................................................
kornik--laurentiucastiga..........2-5(16.10)
kornik--miky broasca.............3-5(7.10)
kornik--nely1........................3-5(8.10)
kornik--nino111....................5-2(23.10)
kornik--pisy_mady........................................................
kornik--simon........................1-5(12.10)
kornik--sorrin17...............................................................
kornik--valyant......................3-5(5.10)
kornik--varnoldr.....................2-5(11.10)
kornik--victor0823.................5-2(14.10)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kornik
Junior
Junior
kornik

Data inscrierii: 14/Iul/2008
Mesaje: 30

MesajTrimis: 30/10/2008 16:59    Titlul subiectului: Re: GRUPA F OCTOMBRIE Raspunde cu citat (quote)

kornik--dan_blondu.....................................................
kornik--bronx21...................................0-5(10.10)
kornik--de_luci.....................................1-5(12.10)
kornik--gopos.............................................................
kornik--laurentiucastiga..........................2-5(16.10)
kornik--miky broasca.............................3-5(7.10)
kornik--nely1.........................................3-5(11.10)
kornik--nino111.......................................5-2(23.10)
kornik--pisy_mady...................................................
kornik--simon.........................................1-5(12.10)
kornik--sorrin17......................................................2-4(mi-a cazut netul am revenit dar sorrin nu mai era )(30.10)
kornik--valyant
[color=red]kornik--varnoldr.....................................2-5(8.10)

kornik--victor_0823..............................5-2(14.10)


DEOARECE MECIUL CU VALYANT L-AI JUCAT IN DATA DE 05 OCT.SI ATI VRUT SA TRISATI SUNTETI AMBII PENALIZATI CU 4 PUNCTE SI LA A -II-A ABATERE VE-I FI EXCLUS.
MSS(manze)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului LigaDeTable.MyForum.ro -> DIVIZIA F Ora este GMT
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro