| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
manze Administrator

Data inscrierii: 09/Dec/2006 Mesaje: 2199
|
Trimis: 04/10/2008 05:56 Titlul subiectului: GRUPA F OCTOMBRIE |
|
|
Buna.
AM SA VA ROG SA POSTATI REZULTATELE IN FELUL URMATOR;
LE TRECETI IN ORDINEA IN CARE SUNT TRECUTE DE MINE.
MANZE---X 5—4 data de ....
MANZE---Y 3-6 data de ....
VICTORIA CU ALBASTRU SI INFRANGEREA CU ROSU
NU MAI FACETI IN TOATE CULORILE.
DEASEMENEA LA REZULTATE NU MAI PUNETI ICONITE SI NU MAI SCRIETI NIMIC DUPA REZULTAT CăCI IMI ESTE MIE GREU SA IDENTIFIC SCORUL.
MSS.
GRUPA F
1 dan_blondu
2 bronx21
3 de_luci
4 gopos
5 kornik
6 laurentiucastiga
7 miky_boasca
8 nely1
9 nino111
10 pisy_mady
11 simon
12 Sorrin17
13 valyant
14 varnoldr
15 victor_0823
ROG LINIA DE CLASAMENT LA SFARSITUL JOCURILOR.
MSS |
|
| Sus |
|
 |
Sorrin17 Junior


Data inscrierii: 10/Ian/2007 Mesaje: 5
|
Trimis: 04/10/2008 09:52 Titlul subiectului: |
|
|
1.Sorrin17 - dan_blondu
2.Sorrin17 - bronx21
3.Sorrin17 - de_luci
4.Sorrin17 - gopos 5-1 (08.10.2008)
5.Sorrin17 - kornik 4-2 (30.10.2008) te-am asteptat 15 min dar o trebuit sa plec
6.Sorrin17 - laurentiucastiga 1-5 (14.10.2008)
7.Sorrin17 - miky_boasca 4-5 (08.10.2008)
8.Sorrin17 - nely1 0-5 (06.10.2008)
9.Sorrin17 - nino111
10.Sorrin17 - pisy_mady
11.Sorrin17 - simon 6-3 (13.10.2008)
12.Sorrin17 - valyant 4-5 (07.10.2008)
13.Sorrin17 - varnoldr
14.Sorrin17 - victor_0823 5-0 (13.10.2008)
Ultima modificare efectuata Sorrin17 la 30/10/2008 15:50, modificat de 23 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
simon Junior

Data inscrierii: 02/Feb/2007 Mesaje: 38
|
Trimis: 04/10/2008 22:34 Titlul subiectului: |
|
|
grupa f
GRUPA F
1 dan_blondu
simon - bronx21..... 5-0 ..... 16
simon - de_luci ..... 5-2 ...... 9 am gasit
simon - gopos ..... 1-5..... 11
simon - kornik .....5-1 ..... 12
simon - laurentiucastiga ..... 3-5 ..... 12
simon - miky_boasca ..... 1-5 .....16
simon - nely1 ..... 1-5 ..... 12
simon - nino111 ..... 0-5 ..... 27
10 pisy_mady
simon - Sorrin17 ..... 3-6 .....13
simon - valyant .....4-5......11
simon - varnoldr .....3-5 ..... 13
simon - victor_0823 ..... 2-5 .....13
in ritmul in care retrogradez ... infiintati grupa "z" pt mine? sau trecem la AA
am mai jucat un meci, dar in seara aia nu m-a lasat sa postez :( o sa vad cu cine am jucat si am sa postez meciul 
Ultima modificare efectuata simon la 27/10/2008 18:41, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
nely1 Junior


Data inscrierii: 02/Ian/2007 Mesaje: 30 Localitate: BUCURESTI
|
Trimis: 05/10/2008 08:14 Titlul subiectului: |
|
|
1.nely1-dan_blondu37:5-0(06oct)
2.nely1-bronx21:6-3(06oct)
3.nely1-de_luci:2-5(11oct)
4.nely1-gopos:4-5(06oct)
5.nely1-kornik:5-3(11/12oct)
6.nely1-laurenticastiga:1-5(12oct)
7.nely1-miky_boasca:5-3(11oct)
8.nely1-nino111:5-4(inceput in 06oct si term in 08oct)
9.nely1-pisy_mady:3-6(19oct)
10.nely1-simon:5-1(12oct)
11.nely1-sorrin17:5-0(06oct)
12nely1-valyant:5-0(06oct)
13.nely1-varnoldr:5-3(10oct)
14.nely1-victor_0823:0-5(08oct)
14jocuri:9v+5i=41pct
Ultima modificare efectuata nely1 la 19/10/2008 19:21, modificat de 13 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
miky_boasca Junior

Data inscrierii: 27/Iul/2008 Mesaje: 5
|
Trimis: 05/10/2008 09:57 Titlul subiectului: Re: GRUPA F OCTOMBRIE |
|
|
1 miky_boasca - dan_blondu
2 miky_boasca - bronx21 4-1 ( 27.10.2008)
3 miky_boasca - de_luci 2-5 ( 19.10.2008)
4 miky_boasca - gopos 4-5 ( 08.10.2008 )
5 miky_boasca - kornik 5-3
6 miky_boasca - laurentiucastiga 3-5 ( 17.10.2008 )
7 miky_boasca - nely1 3-5 ( 11.10.2008 )
8 miky_boasca - nino111
9 miky_boasca - pisy_mady
10 miky_boasca - simon 5-1 ( 16.10.2008 )
11 miky_boasca - Sorrin17 5 - 4 ( 8.10.2008 )
12 miky_boasca - valyant 3-5 (7.10.2008)
13 miky_boasca - varnoldr 5-3 (7.10.2008)
14 miky_boasca - victor_0823
[
Ultima modificare efectuata miky_boasca la 27/10/2008 22:37, modificat de 9 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
gopos Membru junior

Data inscrierii: 13/Dec/2006 Mesaje: 95
|
Trimis: 05/10/2008 16:47 Titlul subiectului: efecte divia f octombrie |
|
|
gopos-dan_blondu
gopos-bronx21 5-0 /10.10
gopos-de_luci 4-5 /10.10
gopos-kornik
gopos-laurentiucastiga 5-1 /07.10
gopos-miky_broasca 5 -4 /11.10
gopos-nely1 5-4 /06.10
gopos-nino111 3-6 /08.10
gopos-pisy_mady
gopos-simon 5-1 /11.10
gopos-sorrin17 1-5 /80.10
gopos-valyant 2-5 / 06.10
gopos-varnoldr 3-5 /08.10
gopos-victor_0823 5-3 / 07.10
Ultima modificare efectuata gopos la 12/10/2008 14:30, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
valyant Membru 3

Data inscrierii: 31/Aug/2008 Mesaje: 836 Localitate: BUCURESTI
|
Trimis: 05/10/2008 17:21 Titlul subiectului: |
|
|
1.valyant-dan_blondu 1-5 10octombrie
2.valyant-bronx21 2-5 6octombrie
3.valyat-de_luci 3-5 9octombrie
4.valyant-gopos 5-2 6octombrie
5.valyant-kornik 5-3 6octombrie
6.vayant-laurentiucastiga 3-5 16octombrie
7.valyant-miky_boasca 5-3 7octombrie
8.valyant-nely1 0-5 6octombrie
9.valyant-nino111 5-0 22octombrie
10.valyant-pisy_mady
11.valyant-simon 5-4 11octombrie
12.valyant-sorrin17 5-4 7octombrie
13.valyant-varnoldr 5-3 7octombrie
14.valyant-victor_0823 5-2 15octombrie
DEOARECE MECIUL CU KORNIK L-AI JUCAT IN DATA DE 05 OCT.SI ATI VRUT SA TRISATI SUNTETI AMBII PENALIZATI CU 4 PUNCTE SI LA A -II-A ABATERE VE-I FI EXCLUS.
MSS(manze)
13jocuri 8victorii 5infrangeri 37pt liniaveraj 48-41
Ultima modificare efectuata valyant la 31/10/2008 14:14, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
bronx21 Junior

Data inscrierii: 26/Ian/2008 Mesaje: 14
|
Trimis: 06/10/2008 20:09 Titlul subiectului: |
|
|
1 bronx21-dan_blondu
2 bronx21-de_luci:3-5 (21.10.08)
3 bronx21-gopos:0-5 (10.10.2008)
4 bronx21-kornik:5-0 (10.10.2008)
5 bronx21-laurentiucastiga:6-3 (16.10.2008)
6 bronx21-miky_boasca:1-5 (28.10.08)
7 bronx21-nely1:3-6 (06.10.2008)
8 bronx21-nino111:4-5 (07.10.2008)
9 bronx21-pisy_mady
10 bronx21-simon:0-5 (16.10.2008)
11 bronx21-Sorrin17
12 bronx21-valyant:5-2 (06.10.2008)
13 bronx21-varnoldr
14 bronx21-victor_0823
Meciuri:9; Victorii:3; Infrangeri:6; Pct:18
Ultima modificare efectuata bronx21 la 28/10/2008 16:50, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci Castigator; Tp-1;Cupa speranta-1


Data inscrierii: 20/Dec/2006 Mesaje: 244 Localitate: Bacau
|
Trimis: 06/10/2008 20:48 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - DAN_BLONDU37..................2-5.................24.10.2008
2.DE_LUCI - BRONX21..............5-3.............21.10.2008
3.DE_LUCI - GOPOS........................5-4.................10.10.2008
4.DE_LUCI - KORNIK.......................5-1...............12.10.2008
5.DE_LUCI - LAURENTIUCASTIGA......3-5..............13.10.2008
6.DE_LUCI - MIKY_BROASCA..........5-2..............19.10.2008
7.DE_LUCI - NELY1.........................5-2..................11.10.2008
8.DE_LUCI - NINO111...................1-5....................22.10.2008
9.DE_LUCI - PISY_MADY.................2-5...................24.10.2008
10.DE_LUCI - SIMON.....................2-5........................09.10.2008
11.DE_LUCI - SORRIN17
12.DE_LUCI - VALYANT.................5-3........................09.10.2008
13.DE_LUCI - VARNOLDR..............6-1........................09.10.2008
14.DE_LUCI - VICTOR_0823..........5-1..........12.10.2008
Ultima modificare efectuata de_luci la 24/10/2008 19:34, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
varnoldr Junior

Data inscrierii: 06/Ian/2007 Mesaje: 24
|
Trimis: 07/10/2008 16:36 Titlul subiectului: |
|
|
1 varnoldr - dan_blondu
2 varnoldr - bronx21
3 varnoldr - de_luci - - - - - - - - - - 1-6 - - - - - - 09.10.
4 varnoldr - gopos - - - - - - - - - -5-3 - - - - - - 08.10.
5 varnoldr - kornik - - - - - - - - - -5-2 - - - - - 08.10
6 varnoldr - laurentiucastiga - - - - 0-5 - - - - - 20.10.
7 varnoldr - miky_boasca - - - - - - 3-5 - - - - - 07.10.
8 varnoldr - nely1 - - - - - - - - - - - 3-5 - - - - - 09.10.
9 varnoldr - nino111
10 varnoldr - pisy_mady
11 varnoldr - simon - - - - - - - - - 5-3 - - - - - 13.10.
12 varnoldr - Sorrin17
13 varnoldr - valyant - - - - - - - - - 3-5 - - - - - 07.10.
14 varnoldr - victor_0823 - - - - - - 4-5 - - - - - 07.10.
9 meciuri jucate 3 victorii 6 infrangeri - - - - - 29-39 - - - - - 18 puncte (21.10.2008 08:20)
Ultima modificare efectuata varnoldr la 21/10/2008 05:20, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
laurentiucastiga Membru junior


Data inscrierii: 22/Iun/2008 Mesaje: 50
|
Trimis: 07/10/2008 18:19 Titlul subiectului: |
|
|
1 laurentiucastiga vs dan_blondu 3-5(22.octombrie.2008)
2 laurentiucastiga vs bronx21 3-6(16.octombrie.2008)
3 laurentiucastiga vs de_luci 5-3(13.octombrie.2008)
4 laurentiucastiga vs gopos 1-5(7.octombrie.2008)
5 laurentiucastiga vs kornik 5-2(16.octombrie.2008) *
6 laurentiucastiga vs miky_boasca 5-3(17.octombrie.2008)
7 laurentiucastiga vs nely1 5-1(12.octombrie.2008)
8 laurentiucastiga vs nino111 2-6(22.octombrie.2008) **
9 laurentiucastiga vs pisy_mady 5-3(24.octombrie.2008)
10 laurentiucastiga vs simon 5-3(12.octombrie.2008)
11 laurentiucastiga vs Sorrin17 5-1(14.octombrie.2008)
12 laurentiucastiga vs valyant 5-3(16.octombrie.2008)
13 laurentiucastiga vs varnoldr 5-0(20.octombrie.2008)
14 laurentiucastiga vs victor_0823 6-2(14.octombrie.2008)
Meciuri 14 , Victorii 10 , infrangeri 4 , Puncte 44 Liniaveraj 60-43
* La o linie apar ca deconectat din cauza ca s-a blocat masa.Am hotarat ca acea linie sa ramanca castigata de Kornik.
** La întâia linie soțul meu apare deconectat pentru că s-a blocat masa(am rejucat linia)
Ultima modificare efectuata laurentiucastiga la 24/10/2008 21:46, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dan_blondu37 Membru junior

Data inscrierii: 09/Ian/2007 Mesaje: 101 Localitate: bucuresti
|
Trimis: 10/10/2008 16:51 Titlul subiectului: |
|
|
1.dan_blondu37- bronx21=
2. dan_blondu37-de_luci =5-2(24.10)
3. dan_blondu37-gopos =
4. dan_blondu37-kornik =
5. dan_blondu37-laurentiucastiga= 5-3(22.10)
6.dan_blondu37- miky_boasca =
7. dan_blondu37-nely1 =0-5(06.10)scz ca am postat acum dar nu mia mers netul multumesc de intelegere!
8. dan_blondu37-nino111 =
9. dan_blondu37-pisy_mady =
10. dan_blondu37-simon =
11. dan_blondu37-Sorrin17 =
12.dan_blondu37- valyant =5-1(10.10)scz ca am postat acum dar nu mia mers netul multumesc de intelegere!
13.dan_blondu37- varnoldr =
14. dan_blondu37-victor_0823 =
Ultima modificare efectuata dan_blondu37 la 24/10/2008 20:32, modificat de 2 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
pisy_mady Castigator Cupa [1]
![Castigator Cupa [1] Castigator Cupa [1]](http://support.myforum.ro/images/ranks/football/vip.gif)

Data inscrierii: 08/Ian/2007 Mesaje: 3161 Localitate: bucuresti
|
Trimis: 18/10/2008 20:41 Titlul subiectului: |
|
|
1.pisy_mady- bronx21=
2. pisy_mady-de_luci = 5-2(24.10)
3. pisy_mady-gopos =
4. pisy_mady-kornik =
5. pisy_mady-laurentiucastiga=3-5(24.10)
6.pisy_mady- miky_boasca =
7. pisy_mady-nely1 = 6-3(19.10)
8. pisy_mady-nino111 =
9. pisy_mady-dan_blondu37 = ......
10. pisy_mady-simon =
11. pisy_mady-Sorrin17 =
12.pisy_mady- valyant =
13.pisy_mady- varnoldr =
14. pisy_mady-victor_0823 =
anunt ca meciul cu dan nu il voi juca căci nu am avut net o perioada si nu dau curs interpretarilor,multumesc de intelegere!
Ultima modificare efectuata de catre pisy_mady la 24/10/2008 20:37, modificat de 1 data in total |
|
| Sus |
|
 |
nino111 Junior

Data inscrierii: 14/Iul/2008 Mesaje: 6
|
Trimis: 22/10/2008 20:33 Titlul subiectului: Re: GRUPA F OCTOMBRIE |
|
|
1 nino111-dan_blondu
2 nino111-bronx21 5-4 (7 oct.)
3 nino111-de_luci 5-1 (22 oct.)
4 nino111-gopos 6-3
5 nino111-kornik 2-5
6 nino111-laurentiucastiga 6-2 (22 oct.)
7 nino111-miky_boasca
8 nino111-nely1 5-4NU MAI STII CAT A FOST SCORUL AICI?????????
9 nino111-pisy_mady
10 nino111-simon 5-0 (27 oct.)
11 nino111-Sorrin17
12 nino111-valyant 0-5 (22 oct.)
13 nino111-varnoldr
14 nino111-victor_0823 5-3 (30 oct.)
meciuri 9, victorii 7, infrangeri 2, liniaveraj -----39-27-----
PENTRU MECIUL ALA AM PIERDUT TIMP,SPER SA NU SE MAI REPETE.
MSS (manze) |
|
| Sus |
|
 |
kornik Junior


Data inscrierii: 14/Iul/2008 Mesaje: 30
|
Trimis: 22/10/2008 20:57 Titlul subiectului: grupa f octombrie |
|
|
kornik--dan blondu....................................................
kornik--bronx21....................0-5(12.10)
kornik--de_luci......................1-5(12.10)
kornik--gopos..............................................................
kornik--laurentiucastiga..........2-5(16.10)
kornik--miky broasca.............3-5(7.10)
kornik--nely1........................3-5(8.10)
kornik--nino111....................5-2(23.10)
kornik--pisy_mady........................................................
kornik--simon........................1-5(12.10)
kornik--sorrin17...............................................................
kornik--valyant......................3-5(5.10)
kornik--varnoldr.....................2-5(11.10)
kornik--victor0823.................5-2(14.10) |
|
| Sus |
|
 |
kornik Junior


Data inscrierii: 14/Iul/2008 Mesaje: 30
|
Trimis: 30/10/2008 16:59 Titlul subiectului: Re: GRUPA F OCTOMBRIE |
|
|
kornik--dan_blondu.....................................................
kornik--bronx21...................................0-5(10.10)
kornik--de_luci.....................................1-5(12.10)
kornik--gopos.............................................................
kornik--laurentiucastiga..........................2-5(16.10)
kornik--miky broasca.............................3-5(7.10)
kornik--nely1.........................................3-5(11.10)
kornik--nino111.......................................5-2(23.10)
kornik--pisy_mady...................................................
kornik--simon.........................................1-5(12.10)
kornik--sorrin17......................................................2-4(mi-a cazut netul am revenit dar sorrin nu mai era )(30.10)
kornik--valyant
[color=red]kornik--varnoldr.....................................2-5(8.10)
kornik--victor_0823..............................5-2(14.10)
DEOARECE MECIUL CU VALYANT L-AI JUCAT IN DATA DE 05 OCT.SI ATI VRUT SA TRISATI SUNTETI AMBII PENALIZATI CU 4 PUNCTE SI LA A -II-A ABATERE VE-I FI EXCLUS.
MSS(manze) |
|
| Sus |
|
 |
|