| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
manze Administrator

Data inscrierii: 09/Dec/2006 Mesaje: 2199
|
Trimis: 02/08/2010 20:11 Titlul subiectului: grupa E august |
|
|
Buna.
AM SA VA ROG SA POSTATI REZULTATELE IN FELUL URMATOR;
LE TRECETI IN ORDINEA IN CARE SUNT TRECUTE DE MINE.
MANZE---X 5—4 data de ....
MANZE---Y 3-6 data de ....
VICTORIA CU ALBASTRU SI INFRANGEREA CU ROSU
NU MAI FACETI IN TOATE CULORILE.
DEASEMENEA LA REZULTATE NU MAI PUNETI ICONITE SI NU MAI SCRIETI NIMIC DUPA REZULTAT CăCI IMI ESTE MIE GREU SA IDENTIFIC SCORUL.
PE LA SFARSITUL LUNII VOR APAREA ICONITE LA JOCURILE D-TRA ROG SA NU LE STERGETI CA SUNT PUSE DE MINE DEOARECE AM CONTABILIZAT ACELE JOCURI.
MSS.
[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]      [/url]
SE POT INCEPE JOCURILE IN DATA DE 03.08.2010
GRUPA E
nr.crt nume nick
1 anonim_60
2 cocorando
3 cuki11
4 dan_blondu37
5 de_luci
6 ellenuhska - RETRASA DIN DATA DE 29-08
7 gopos
8 jhonbyby
9 mona31
10 musk_
11 sensey83
12 tarw
13 un_taran
14 vavas
15 vindalacgheorghe |
|
| Sus |
|
 |
sensey83 Cupa[1]; GFT[4]
![Cupa[1]; GFT[4] Cupa[1]; GFT[4]](http://support.myforum.ro/images/ranks/football/vip.gif)

Data inscrierii: 05/Feb/2010 Mesaje: 538 Localitate: GALATI
|
Trimis: 02/08/2010 20:41 Titlul subiectului: |
|
|
SUNT DISPONIBIL IN FIECARE SEARA DUPA ORA 20.30 SI IN WEEKEND MAI MEREU
01.sensey83 - anonim_60 =4-5 (04.aug.2010)
02.sensey83 - cocorando =3-5(08.aug.2010)
03.sensey83 - cuki11 =5-1(11.aug.2010)
04.sensey83 - dan_blondu37 =6-0(08.aug.2010)
05.sensey83 - de_luci =5-2 (07.aug.2010)-la ultima linie adversarul a cedat linia
06.sensey83 - ellenuhska =3-5(07.aug.2010)
07.sensey83 - gopos =5-0(11.aug.2010)
08.sensey83 - jhonbyby = 1-5(24.aug.2010)
09.sensey83 - mona31 =6-3 (03.aug.2010)
10.sensey83 - musk_ =3-5(08.aug.2010)
11.sensey83 - tarw =
12.sensey83 - un_taran =5-3(04.aug.2010)
13.sensey83 - vavas =4-5(11.aug.2010)
14.sensey83 - vindalacgheorghe =4-5 (07.aug.2010)
Ultima modificare efectuata sensey83 la 24/08/2010 19:09, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ellenushka Junior

Data inscrierii: 04/Mai/2010 Mesaje: 20
|
Trimis: 03/08/2010 04:55 Titlul subiectului: |
|
|
1 ellenushka - anonim_60 5-1 7 aug
2 ellenushka - cocorando 1-6 15 aug
3 ellenushka - cuki11 5-3 7 aug
4 ellenushka - dan_blondu37 5-3 8 aug
5 ellenushka - de_luci 2-5 6 aug
6 ellenushka - gopos 4-5 29 aug
7 ellenushka - jhonbyby 3-5 22 aug
[color=cyan]8 ellenushka - mona31 5-2 8 aug[/color]
[color=blue]9 ellenushka - musk_ 4-6 8 aug[/color]
10 ellenushka - sensey83 5-3 8 aug
11 ellenushka - tarw
12 ellenushka - un_taran 6-2 12 aug
13 ellenushka - vavas 4-5 6 aug
14 ellenushka - vindalacgheorgh 1-5 9 aug
Ultima modificare efectuata ellenushka la 29/08/2010 09:07, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cuki11 Liga -1;C-2;;Sc-1;Csp-2

Data inscrierii: 27/Apr/2009 Mesaje: 239 Localitate: TIMISOARA
|
Trimis: 03/08/2010 05:07 Titlul subiectului: |
|
|
1. cuki11 - anonim_60: 2-5, 03.08
2. cuki11 - cocorando: 0-5, 16.08
3. cuki11 - dan_blondu37: 1-5, 18.08
4. cuki11 - de_luci: 5-2, 17.08
5. cuki11 - ellenushka: 3-5, 07.08
6. cuki11 - gopos 5-1, 16.08
7. cuki11 - jhonbyby: 1-6, 29.08
8. cuki11 - mona31: 5-0, 04.08
9. cuki11 - musk_: 1-5, 07.08
10. cuki11 - sensey83: 1-5, 11.08
11. cuki11 - tarw: 4-5, 03.08
12. cuki11 - un_taran: 4-5, 03.08
13. cuki11 - vavas: 5-3, 10.08
14. cuki11 - vindalacgheorghe: 5-4, 17.08
Ultima modificare efectuata cuki11 la 31/08/2010 03:41, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
anonim_60 Membru

Data inscrierii: 07/Ian/2007 Mesaje: 113 Localitate: braila
|
Trimis: 03/08/2010 07:56 Titlul subiectului: |
|
|
anonim_60 - cocorando =5-4/07.08
anonim_60 - cuki11 =5-2/03.08
anonim_60 - dan_blondu37 =5-4/07.08
anonim_60 - de_luci =5-1/13.08
anonim_60 - ellenuhska =5-1/07.08
anonim_60 - gopos =5-2
anonim_60 - jhonbyby =1-5/04.08
anonim_60 - mona31 =6-4/03.08
anonim_60 - musk_ =5-2/08.08
anonim_60 - sensey83 =5-4/04.08
anonim_60 - tarw
anonim_60 - un_taran =2-5/03.08
anonim_60 - vavas =4-5/10.08
anonim_60 - vindalacgheorghe =6-4/09.08 _________________ [url=http://www.dreamies.de] [/url]
Ultima modificare efectuata anonim_60 la 19/08/2010 13:12, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
un_taran Castigator; Cupa cupelor-1

Data inscrierii: 26/Mar/2009 Mesaje: 68 Localitate: Bucuresti
|
Trimis: 03/08/2010 07:59 Titlul subiectului: |
|
|
1 un_taran - anonim_60 5-2 03.08
2 un_taran - cocorando 1-6 07.08
3 un_taran - cuki11 5-4 03.08
4 un_taran - dan_blondu37 3-5 07.08
5 un_taran - de_luci 5-3 07.08
6 un_taran - ellenuhska 2-6
7 un_taran - gopos 0-5
8 un_taran - jhonbyby 0-5
9 un_taran - mona31 1-5 07.08
10 un_taran - musk_0-5
11 un_taran - sensey83 3-5 04.08
12 un_taran - tarw
13 un_taran - vavas 1-5 04.08
14 un_taran - vindalacgheorghe 5-4
Ultima modificare efectuata un_taran la 29/08/2010 20:13, modificat de 17 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mona31 Castigator Turneul Prietenia(1)


Data inscrierii: 18/Noi/2007 Mesaje: 155
|
Trimis: 03/08/2010 08:36 Titlul subiectului: |
|
|
1mona31- anonim_60=4-6 (3 august)
2mona31- cocorando=4-5 (7 august)
3 mona31-cuki11=0-5 (4 august)
4mona31- dan_blondu37=0-6
5 mona31-de_luci=5-4 ( 6 august)
6 mona31-ellenuhska 2 - 5 (8 august)
7mona31- gopos=3-5 (16 august)
88mona31- jhonbyby=1-5(31 august)
9mona31- musk_=3-5 (5 august)
10 mona31-sensey83=3-6 (3 august)
11mona31- tarw=5-1 (30 august)
12mona31- un_taran=5-1 (7 august)
13mona31- vavas=3-5 (4 august)
14mona31- vindalacgheorghe=5-0 (23 august)
Ultima modificare efectuata mona31 la 30/08/2010 17:08, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
tarw Junior

Data inscrierii: 19/Dec/2006 Mesaje: 31
|
Trimis: 03/08/2010 13:47 Titlul subiectului: |
|
|
1.tarw - anonim_60
2.tarw - cocorando
3.tarw - cuki11 = 5-4(03/08)
4.tarw - dan_blondu37=3-5(30/08)
5.tarw - de_luci
6.tarw - ellenuhska
7.tarw - gopos
8.tarw- jhonbyby
9.tarw - mona31=1-5(30/08)
10.tarw - musk_
11.tarw - sensey83
12.tarw - un_taran
13.tarw - vavas=5-1(30/08)
14.tarw - vindalacgheorghe
Ultima modificare efectuata tarw la 30/08/2010 18:12, modificat de 2 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci Castigator; Tp-1;Cupa speranta-1


Data inscrierii: 20/Dec/2006 Mesaje: 244 Localitate: Bacau
|
Trimis: 03/08/2010 18:44 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - ANONIM_60.....................1-5.................13.08.2010
2.DE_LUCI - COCORANDO....................4-5.................06.08.2010
3.DE_LUCI - CUKI111.........................2-5.................17.08.2010
4.DE_LUCI - DAN_BLONDU37...............2-5..................18.08.2010
5.DE_LUCI - ELLENUHSKA...................5-2.................06.08.2010
6.DE_LUCI - GOPOS..........................5-3.................17.08.2010
7.DE_LUCI - JHONBYBY......................5-2.................21.08.2010
8.DE_LUCI - MONA31..........................4-5.................06.08.2010
9.DE_LUCI - MUSK_...........................3-5..................15.08.2010
10.DE_LUCI - SENSEY83.....................2-5..................06.08.2010
11.DE_LUCI - TARW
12.DE_LUCI - UN_TARAN....................3-5..................07.08.2010
13.DE_LUCI - VAVAS........................5-4..................11.08.2010
14.DE_LUCI - VINDALACGHEORGHE................6-4................13.08.2010
Ultima modificare efectuata de_luci la 21/08/2010 19:33, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
gopos Membru junior

Data inscrierii: 13/Dec/2006 Mesaje: 95
|
Trimis: 03/08/2010 19:28 Titlul subiectului: rezultate august divizia e |
|
|
gopos-anonim_60---------- 2-5/19.08
gopos-cocorado ----------- 5-4/03.08
gopos-cuki11---------------1-5/16.08
gopos-dan_blondu37------ 3-5/18.08
gopos-de_luci-------------- 3-5 /17.08
gopos-ellenuhska----------5-4/29.08
gopos-jhonbyby----------- 1-5/28.08
gopos-mona31------------5-3/16.08
gopos-musk_-------------3-6/28.08
gopos-sensey83----------0-5/11.08
gopos-tarw----------------
gopos-un_taran-----------5-0/18.08
gopos-vavas-------------- 4-5/11.08
gopos-vindalacgheorghe-4-6/31.08
Ultima modificare efectuata gopos la 31/08/2010 13:00, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cocorando Liga -5;Cfp-1;Cc-1;Gft-3 ;Sc-2

Data inscrierii: 28/Mar/2010 Mesaje: 265 Localitate: BUCURESTI
|
Trimis: 03/08/2010 19:30 Titlul subiectului: grupa f |
|
|
cocorando-anonim_60= 3-6 07.08.2010
cocorando-cuki11= 5-0 16.08.2010
cocorando-dan_blondu37= 5-3 07.08.2010
cocorando-de_luci= 5-4 06.08.2010
cocorando-ellenuhska= 6-1 15.08.2010
cocorando-gopos= 4-5 03.08.2010
cocorando-jhonbyby= 5-0 08.08.2010
cocorando-mona31= 5-4 07.08.2010
cocorando-musk_= 5-1 05.08.2010
cocorando-sensey83= 5-3 08.08.2010
cocorando-tarw=
cocorando-un_taran= 6-1 05.08.2010
cocorando-vavas= 6-3 15.08.2010
cocorando-vindalacgheorghe= 6-1 23.08.2010
Ultima modificare efectuata cocorando la 23/08/2010 19:32, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
cocorando Liga -5;Cfp-1;Cc-1;Gft-3 ;Sc-2

Data inscrierii: 28/Mar/2010 Mesaje: 265 Localitate: BUCURESTI
|
Trimis: 03/08/2010 19:32 Titlul subiectului: grupa f |
|
|
 |
|
| Sus |
|
 |
vavas Membru

Data inscrierii: 08/Feb/2010 Mesaje: 159
|
Trimis: 04/08/2010 18:54 Titlul subiectului: |
|
|
1 vavas=anonim_60 5-4(10)
2vavas= cocorando 3-6(15)
3 vavas=cuki11 3-5(10)
4 vavas=dan_blondu37 2-5(12)
5 vavas=de_luci 4-5(11)
6 vavas=ellenuhska 5-4(06)
7 vavas=gopos 5-4(11)
8 vavas=jhonbyby 5-1(12)
9 vavas=mona31 5-3(04)
10 vavas=musk 6-1(17)
11 vavas=sensey83 5-4(11)
12 vavas=tarw 1-5(30)
13 vavas=un_taran 5-1(04)
14 vavas=vindalacgheorghe 1-5(09)
Ultima modificare efectuata vavas la 30/08/2010 16:25, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
jhonbyby Membru junior


Data inscrierii: 20/Ian/2009 Mesaje: 83
|
Trimis: 04/08/2010 19:57 Titlul subiectului: |
|
|
jhonbyby-anonim_60---------5-1 ( 4 August )
jhonbyby-cocorado ----------0-5(8 august)
jhonbyby-cuki11--------------6-1(29 august)
jhonbyby-dan_blondu37-----5-4(8 august)
jhonbyby-de_luci-------------2-5( 21 august)
jhonbyby-ellenuhska---------5-3( 22 august)
jhonbyby-gopos--------------5-1 ( 28 August )
jhonbyby-mona31------------ 5-1 ( 31 August )
jhonbyby-musk_-------------5-3 ( 28 August )
jhonbyby-sensey83----------5-1( 24 august)
jhonbyby-tarw----------------
jhonbyby-un_taran-----------5-0(14 august)
jhonbyby-vavas--------------1-5(12 august)
jhonbyby-vindalacgheorghe-3-5(27 august)
Ultima modificare efectuata jhonbyby la 31/08/2010 19:47, modificat de 10 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
dan_blondu37 Membru junior

Data inscrierii: 09/Ian/2007 Mesaje: 101 Localitate: bucuresti
|
Trimis: 05/08/2010 09:40 Titlul subiectului: |
|
|
1.dan_blondu37-anonim_60-----------------4-5(07.08)
2.dan_blondu37-cocorando------------------3-5(07.08)
3.dan_blondu37-cuki11----------------------5-1(18.08)
4.dan_blondu37-de_luci----------------------5-2(18.08)
5.dan_blondu37-ellenushka------------------3-5(08.08)
6.dan_blondu37-gopos------------------------5-3(18.08)
7.dan_blondu37-jhonbyby--------------------4-5(08.08)
8,dan_blondu37-mona31---------------------6-0(12.08)
9.dan_blondu37-musk_-----------------------5-4(18.08)
10.dan_blondu37-sensey83------------------0-6(08.08)
11.dan_blondu37-tarw------------------------5-3(30.08)
12.dan_blondu37-un_taran-------------------5-3(07.08)
13.dan_blondu37-vavas----------------------5-3(12.08)
14.dan_blondu37-vindalacgheorghe---------1-5(07.08)
Ultima modificare efectuata dan_blondu37 la 30/08/2010 18:31, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
vindalacgheorghe Liga[1],Cupa[1],S.Cupa[1],T6[1]
![Liga[1],Cupa[1],S.Cupa[1],T6[1] Liga[1],Cupa[1],S.Cupa[1],T6[1]](http://support.myforum.ro/images/ranks/football/legendary.gif)
Data inscrierii: 10/Mar/2007 Mesaje: 186
|
Trimis: 05/08/2010 15:05 Titlul subiectului: |
|
|
1.vindalac gheorghe-anonim_60 4-6 pe 9-08-2010
2.vindalac gheorghe-cocorando 1-6pe23-08-2010
3.vindalac gheorghe-cuki11 4-5 pe 17-06-2010
4.vindalac gheorghe-dan_blondu37 5-1 pe7-08-2010
5.vindalac gheorghe-de_luci 4-6 pe 13-08-2010
6.vindalac gheorghe-ellenuhska 5-1 pe9-08-2010
7.vindalac gheorghe-gopos 6-4 pe31-08-2010
8.vindalac gheorghe-jhonbyby 5-3 pe27-08-2010
9.vindalac gheorghe-mona31 0-5 pe 23-08-2010
10.vindalac gheorghe-musk_ 0-5 pe27-08-2010
11.vindalac gheorghe-sensey83 5-4 pe 7-08-2010
12.vindalac gheorghe-tarw
13.vindalac gheorghe-un_taran 4-5 pe 29-08-2010
14.vindalac gheorghe-vavas 5-1 pe9-08-2010
6v,7i 24+7=31p
Ultima modificare efectuata vindalacgheorghe la 31/08/2010 18:04, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
musk_ Membru junior


Data inscrierii: 24/Iul/2009 Mesaje: 83 Localitate: TIMISOARA
|
Trimis: 05/08/2010 15:23 Titlul subiectului: |
|
|
1 musk_ - anonim_60 2-5 08.08
2 musk_ - cocorando1-5 05.08.2010
3 musk_ - cuki11 5-1 07.08
4 musk_ - dan_blondu37 4-5 18.08
5 musk_ - de_luci 5-3 15.08
6 musk_ - ellenuhska 5-4 08
7 musk_ - gopos 6-3 28.08
8 musk_ - jhonbyby 3-6 28.08
9 musk_ - mona31 5-3 05.08.2010
10 musk_
11 musk_ - sensey83 5-3 08.08
12 musk_ - tarw
13 musk_ - un_taran 5-0 25.08
14 musk_ - vavas 1-6 17.08
15 musk_ - vindalacgheorghe 5-0 27.08
Ultima modificare efectuata musk_ la 29/08/2010 06:42, modificat de 2 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
sensey83 Cupa[1]; GFT[4]
![Cupa[1]; GFT[4] Cupa[1]; GFT[4]](http://support.myforum.ro/images/ranks/football/vip.gif)

Data inscrierii: 05/Feb/2010 Mesaje: 538 Localitate: GALATI
|
Trimis: 28/08/2010 07:12 Titlul subiectului: |
|
|
INSCRIERI “ INTERCUPA CUPELOR”
PRIMII 2 CLASATI SE VOR CALIFICA IN CUPA CUPELOR
1.Se pot inscrie jucatori care au ocupat locurile 6-10 din fiecare divizie a ligii de table. (la inscriere va rog specificati locul ocupat )
2.Jucatorii care au fost in concediu in luna precedenta NU se pot inscrie.
3.Perioada de inscriere:01 ora 00.00 -04.ora 22.00 a lunii in curs.
4. Postarea cererii de inscriere se va face in cadrul sectiunii „INTERCUPA CUPELOR”, in topicul adresat inscrierilor;
5.Inscrierile se fac personal cu nick-name-ul cu care jucatorul a obtinut unul din locurile precizate mai sus.
6.Jucatorii se vor inscrie la fiecare participare |
|
| Sus |
|
 |
ellenushka Junior

Data inscrierii: 04/Mai/2010 Mesaje: 20
|
Trimis: 29/08/2010 10:49 Titlul subiectului: |
|
|
| retragere..!!.bafta tuturor in continuare... |
|
| Sus |
|
 |
_flower T.Prietenia[4], C.Cupelor[1]
![T.Prietenia[4], C.Cupelor[1] T.Prietenia[4], C.Cupelor[1]](http://support.myforum.ro/images/ranks/ranks_grand/Top.gif)
Data inscrierii: 21/Dec/2006 Mesaje: 435
|
Trimis: 01/09/2010 17:09 Titlul subiectului: |
|
|
CLASAMENT FINAL DIVIZIA E , AUGUST 2010
NR...............................J.....V......I.....PCT.
1 cocorando.................13....11....2....46
2 anonim_60................13....10....3....43
3 jhonbyby..................13....9....4....40
4 dan_blondu37............14....8....6....38
5 vavas.......................14....8....6....38
6 musk_......................13....8....5....37
7 vindalacgheorghe........13....6....7....31
8 sensey83...................13....6....7....31
9 cuki11.......................14....5....9....29
10 de_luci.....................13....5....8....28
11 ellenuhska................13....5....8....28[retrasa]
12 mona31....................14....4....10....26
13 gopos.......................13....4....9....25
14 un_taran...................13....4....9....25
15 tarw..........................EXCLUS[neindeplinire barem jocuri]
dan_blondu - vavas...5-3
vindalac - sensey......5-4
de_luci - ellenuska....5-2
gopos - un_taran.......5-0
albastru=promovati
rosu=retrogradati,exclusi
FELICITARI CASTIGATORULUI DIV. E , COCORANDO !
Cei care au retrogradat nu trebuie sa fie suparati ,putand sa joace in CUPA SPERANTA, o cupa care da ocazia, la fel ca si CUPA CUPELOR, sa se intalneasca jucatorii din diviziile inferioare cu cei din diviziile superioare, fiind competitii la fel de echilibrate ca valoare, culminand cu SUPERCUPA "SPERANTA CUPELOR" in care se vor intalni castigatorii celor 2 competitii.
Regulamentul il gasiti in topicul de la CUPA SPERANTA, tot acolo va puteti inscrie. : http://ligadetable.myforum.ro/cupa-speranta-vf49.html
ATENTIE !
Ca sa jucati in CUPA SPERANTA trebuie sa va INSCRIETI in cadrul topicului de inscrieri : http://ligadetable.myforum.ro/inscrieri-septembrie-2010-vt4218.html
Cei care se pot inscrie luna aceasta sunt : mona31, gopos, un_taran
Inscrierile se fac in perioada 01.09.2010 - 07.09.2010 |
|
| Sus |
|
 |
|