Pagina de start a forumului LigaDeTable.MyForum.ro LigaDeTable.MyForum.ro
Forumul competitiilor de table de pe DZ Liga de table. Cupa 2-10 la table. Supercupa la table.Locul unde puteti juca table on line,in cadrul unui campionat de table, primind puncte bonus drept premii
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

grupa E august

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului LigaDeTable.MyForum.ro -> DIVIZIA E
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
manze
Administrator
Administrator


Data inscrierii: 09/Dec/2006
Mesaje: 2199

MesajTrimis: 02/08/2010 20:11    Titlul subiectului: grupa E august Raspunde cu citat (quote)

Buna.
AM SA VA ROG SA POSTATI REZULTATELE IN FELUL URMATOR;
LE TRECETI IN ORDINEA IN CARE SUNT TRECUTE DE MINE.

MANZE---X 5—4 data de ....
MANZE---Y 3-6 data de ....
VICTORIA CU ALBASTRU SI INFRANGEREA CU ROSU
NU MAI FACETI IN TOATE CULORILE.
DEASEMENEA LA REZULTATE NU MAI PUNETI ICONITE SI NU MAI SCRIETI NIMIC DUPA REZULTAT CăCI IMI ESTE MIE GREU SA IDENTIFIC SCORUL.
PE LA SFARSITUL LUNII VOR APAREA ICONITE LA JOCURILE D-TRA ROG SA NU LE STERGETI CA SUNT PUSE DE MINE DEOARECE AM CONTABILIZAT ACELE JOCURI.
MSS.

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php]grupa E august grupa E augustgrupa E august grupa E augustgrupa E august grupa E augustgrupa E august grupa E augustgrupa E august grupa E augustgrupa E august grupa E augustgrupa E august grupa E august[/url]




SE POT INCEPE JOCURILE IN DATA DE 03.08.2010

GRUPA E
nr.crt nume nick
1 anonim_60
2 cocorando
3 cuki11
4 dan_blondu37
5 de_luci
6 ellenuhska - RETRASA DIN DATA DE 29-08
7 gopos
8 jhonbyby
9 mona31
10 musk_
11 sensey83
12 tarw
13 un_taran
14 vavas
15 vindalacgheorghe
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sensey83
Cupa[1]; GFT[4]
Cupa[1]; GFT[4]
sensey83

Data inscrierii: 05/Feb/2010
Mesaje: 538
Localitate: GALATI

MesajTrimis: 02/08/2010 20:41    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

SUNT DISPONIBIL IN FIECARE SEARA DUPA ORA 20.30 SI IN WEEKEND MAI MEREU

01.sensey83 - anonim_60 =4-5 (04.aug.2010)
02.sensey83 - cocorando =3-5(08.aug.2010)
03.sensey83 - cuki11 =5-1(11.aug.2010)
04.sensey83 - dan_blondu37 =6-0(08.aug.2010)
05.sensey83 - de_luci =5-2 (07.aug.2010)-la ultima linie adversarul a cedat linia
06.sensey83 - ellenuhska =3-5(07.aug.2010)
07.sensey83 - gopos =5-0(11.aug.2010)
08.sensey83 - jhonbyby = 1-5(24.aug.2010)
09.sensey83 - mona31 =6-3 (03.aug.2010)
10.sensey83 - musk_ =3-5(08.aug.2010)
11.sensey83 - tarw =
12.sensey83 - un_taran =5-3(04.aug.2010)
13.sensey83 - vavas =4-5(11.aug.2010)
14.sensey83 - vindalacgheorghe =4-5 (07.aug.2010)


Ultima modificare efectuata sensey83 la 24/08/2010 19:09, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ellenushka
Junior
Junior


Data inscrierii: 04/Mai/2010
Mesaje: 20

MesajTrimis: 03/08/2010 04:55    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 ellenushka - anonim_60 5-1 7 aug
2 ellenushka - cocorando 1-6 15 aug
3 ellenushka - cuki11 5-3 7 aug
4 ellenushka - dan_blondu37 5-3 8 aug
5 ellenushka - de_luci 2-5 6 aug
6 ellenushka - gopos 4-5 29 aug
7 ellenushka - jhonbyby 3-5 22 aug
[color=cyan]8 ellenushka - mona31 5-2 8 aug[/color]
[color=blue]9 ellenushka - musk_ 4-6 8 aug[/color]
10 ellenushka - sensey83 5-3 8 aug
11 ellenushka - tarw
12 ellenushka - un_taran 6-2 12 aug
13 ellenushka - vavas 4-5 6 aug
14 ellenushka - vindalacgheorgh 1-5 9 aug


Ultima modificare efectuata ellenushka la 29/08/2010 09:07, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cuki11
Liga -1;C-2;;Sc-1;Csp-2
Liga -1;C-2;;Sc-1;Csp-2


Data inscrierii: 27/Apr/2009
Mesaje: 239
Localitate: TIMISOARA

MesajTrimis: 03/08/2010 05:07    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1. cuki11 - anonim_60: 2-5, 03.08
2. cuki11 - cocorando: 0-5, 16.08
3. cuki11 - dan_blondu37: 1-5, 18.08
4. cuki11 - de_luci: 5-2, 17.08
5. cuki11 - ellenushka: 3-5, 07.08
6. cuki11 - gopos 5-1, 16.08
7. cuki11 - jhonbyby: 1-6, 29.08
8. cuki11 - mona31: 5-0, 04.08
9. cuki11 - musk_: 1-5, 07.08
10. cuki11 - sensey83: 1-5, 11.08
11. cuki11 - tarw: 4-5, 03.08
12. cuki11 - un_taran: 4-5, 03.08
13. cuki11 - vavas: 5-3, 10.08
14. cuki11 - vindalacgheorghe: 5-4, 17.08


Ultima modificare efectuata cuki11 la 31/08/2010 03:41, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anonim_60
Membru
Membru


Data inscrierii: 07/Ian/2007
Mesaje: 113
Localitate: braila

MesajTrimis: 03/08/2010 07:56    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

anonim_60 - cocorando =5-4/07.08
anonim_60 - cuki11 =5-2/03.08
anonim_60 - dan_blondu37 =5-4/07.08
anonim_60 - de_luci =5-1/13.08
anonim_60 - ellenuhska =5-1/07.08
anonim_60 - gopos =5-2
anonim_60 - jhonbyby =1-5/04.08
anonim_60 - mona31 =6-4/03.08
anonim_60 - musk_ =5-2/08.08
anonim_60 - sensey83 =5-4/04.08
anonim_60 - tarw
anonim_60 - un_taran =2-5/03.08
anonim_60 - vavas =4-5/10.08
anonim_60 - vindalacgheorghe =6-4/09.08

_________________
[url=http://www.dreamies.de]grupa E august grupa E august[/url]


Ultima modificare efectuata anonim_60 la 19/08/2010 13:12, modificat de 14 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
un_taran
Castigator; Cupa cupelor-1
Castigator; Cupa cupelor-1


Data inscrierii: 26/Mar/2009
Mesaje: 68
Localitate: Bucuresti

MesajTrimis: 03/08/2010 07:59    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 un_taran - anonim_60 5-2 03.08
2 un_taran - cocorando 1-6 07.08
3 un_taran - cuki11 5-4 03.08
4 un_taran - dan_blondu37 3-5 07.08
5 un_taran - de_luci 5-3 07.08
6 un_taran - ellenuhska 2-6
7 un_taran - gopos 0-5
8 un_taran - jhonbyby 0-5
9 un_taran - mona31 1-5 07.08
10 un_taran - musk_0-5
11 un_taran - sensey83 3-5 04.08
12 un_taran - tarw
13 un_taran - vavas 1-5 04.08
14 un_taran - vindalacgheorghe 5-4


Ultima modificare efectuata un_taran la 29/08/2010 20:13, modificat de 17 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mona31
Castigator Turneul Prietenia(1)
Castigator Turneul Prietenia(1)
mona31

Data inscrierii: 18/Noi/2007
Mesaje: 155

MesajTrimis: 03/08/2010 08:36    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1mona31- anonim_60=4-6 (3 august)
2mona31- cocorando=4-5 (7 august)
3 mona31-cuki11=0-5 (4 august)
4mona31- dan_blondu37=0-6
5 mona31-de_luci=5-4 ( 6 august)
6 mona31-ellenuhska 2 - 5 (8 august)
7mona31- gopos=3-5 (16 august)
88mona31- jhonbyby=1-5(31 august)
9mona31- musk_=3-5 (5 august)
10 mona31-sensey83=3-6 (3 august)
11mona31- tarw=5-1 (30 august)
12mona31- un_taran=5-1 (7 august)
13mona31- vavas=3-5 (4 august)
14mona31- vindalacgheorghe=5-0 (23 august)


Ultima modificare efectuata mona31 la 30/08/2010 17:08, modificat de 8 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tarw
Junior
Junior


Data inscrierii: 19/Dec/2006
Mesaje: 31

MesajTrimis: 03/08/2010 13:47    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.tarw - anonim_60
2.tarw - cocorando
3.tarw - cuki11 = 5-4(03/08)
4.tarw - dan_blondu37=3-5(30/08)
5.tarw - de_luci
6.tarw - ellenuhska
7.tarw - gopos
8.tarw- jhonbyby
9.tarw - mona31=1-5(30/08)
10.tarw - musk_
11.tarw - sensey83
12.tarw - un_taran
13.tarw - vavas=5-1(30/08)
14.tarw - vindalacgheorghe


Ultima modificare efectuata tarw la 30/08/2010 18:12, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
de_luci
Castigator; Tp-1;Cupa speranta-1
Castigator; Tp-1;Cupa speranta-1
de_luci

Data inscrierii: 20/Dec/2006
Mesaje: 244
Localitate: Bacau

MesajTrimis: 03/08/2010 18:44    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.DE_LUCI - ANONIM_60.....................1-5.................13.08.2010
2.DE_LUCI - COCORANDO....................4-5.................06.08.2010
3.DE_LUCI - CUKI111.........................2-5.................17.08.2010
4.DE_LUCI - DAN_BLONDU37...............2-5..................18.08.2010
5.DE_LUCI - ELLENUHSKA...................5-2.................06.08.2010
6.DE_LUCI - GOPOS..........................5-3.................17.08.2010
7.DE_LUCI - JHONBYBY......................5-2.................21.08.2010
8.DE_LUCI - MONA31..........................4-5.................06.08.2010
9.DE_LUCI - MUSK_...........................3-5..................15.08.2010
10.DE_LUCI - SENSEY83.....................2-5..................06.08.2010
11.DE_LUCI - TARW
12.DE_LUCI - UN_TARAN....................3-5..................07.08.2010
13.DE_LUCI - VAVAS........................5-4..................11.08.2010
14.DE_LUCI - VINDALACGHEORGHE................6-4................13.08.2010


Ultima modificare efectuata de_luci la 21/08/2010 19:33, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
gopos
Membru junior
Membru junior


Data inscrierii: 13/Dec/2006
Mesaje: 95

MesajTrimis: 03/08/2010 19:28    Titlul subiectului: rezultate august divizia e Raspunde cu citat (quote)

gopos-anonim_60---------- 2-5/19.08
gopos-cocorado ----------- 5-4/03.08
gopos-cuki11---------------1-5/16.08
gopos-dan_blondu37------ 3-5/18.08
gopos-de_luci-------------- 3-5 /17.08
gopos-ellenuhska----------5-4/29.08
gopos-jhonbyby----------- 1-5/28.08
gopos-mona31------------5-3/16.08
gopos-musk_-------------3-6/28.08
gopos-sensey83----------0-5/11.08
gopos-tarw----------------
gopos-un_taran-----------5-0/18.08
gopos-vavas-------------- 4-5/11.08
gopos-vindalacgheorghe-4-6/31.08


Ultima modificare efectuata gopos la 31/08/2010 13:00, modificat de 11 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cocorando
Liga -5;Cfp-1;Cc-1;Gft-3 ;Sc-2
Liga -5;Cfp-1;Cc-1;Gft-3 ;Sc-2


Data inscrierii: 28/Mar/2010
Mesaje: 265
Localitate: BUCURESTI

MesajTrimis: 03/08/2010 19:30    Titlul subiectului: grupa f Raspunde cu citat (quote)

cocorando-anonim_60= 3-6 07.08.2010
cocorando-cuki11= 5-0 16.08.2010
cocorando-dan_blondu37= 5-3 07.08.2010
cocorando-de_luci= 5-4 06.08.2010
cocorando-ellenuhska= 6-1 15.08.2010
cocorando-gopos= 4-5 03.08.2010
cocorando-jhonbyby= 5-0 08.08.2010
cocorando-mona31= 5-4 07.08.2010
cocorando-musk_= 5-1 05.08.2010
cocorando-sensey83= 5-3 08.08.2010
cocorando-tarw=
cocorando-un_taran= 6-1 05.08.2010
cocorando-vavas= 6-3 15.08.2010
cocorando-vindalacgheorghe= 6-1 23.08.2010


Ultima modificare efectuata cocorando la 23/08/2010 19:32, modificat de 14 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cocorando
Liga -5;Cfp-1;Cc-1;Gft-3 ;Sc-2
Liga -5;Cfp-1;Cc-1;Gft-3 ;Sc-2


Data inscrierii: 28/Mar/2010
Mesaje: 265
Localitate: BUCURESTI

MesajTrimis: 03/08/2010 19:32    Titlul subiectului: grupa f Raspunde cu citat (quote)

:-)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vavas
Membru
Membru


Data inscrierii: 08/Feb/2010
Mesaje: 159

MesajTrimis: 04/08/2010 18:54    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 vavas=anonim_60 5-4(10)
2vavas= cocorando 3-6(15)
3 vavas=cuki11 3-5(10)
4 vavas=dan_blondu37 2-5(12)
5 vavas=de_luci 4-5(11)
6 vavas=ellenuhska 5-4(06)
7 vavas=gopos 5-4(11)
8 vavas=jhonbyby 5-1(12)
9 vavas=mona31 5-3(04)
10 vavas=musk 6-1(17)
11 vavas=sensey83 5-4(11)
12 vavas=tarw 1-5(30)
13 vavas=un_taran 5-1(04)
14 vavas=vindalacgheorghe 1-5(09)


Ultima modificare efectuata vavas la 30/08/2010 16:25, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jhonbyby
Membru junior
Membru junior
jhonbyby

Data inscrierii: 20/Ian/2009
Mesaje: 83

MesajTrimis: 04/08/2010 19:57    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

jhonbyby-anonim_60---------5-1 ( 4 August )
jhonbyby-cocorado ----------0-5(8 august)
jhonbyby-cuki11--------------6-1(29 august)
jhonbyby-dan_blondu37-----5-4(8 august)
jhonbyby-de_luci-------------2-5( 21 august)
jhonbyby-ellenuhska---------5-3( 22 august)
jhonbyby-gopos--------------5-1 ( 28 August )
jhonbyby-mona31------------ 5-1 ( 31 August )
jhonbyby-musk_-------------5-3 ( 28 August )
jhonbyby-sensey83----------5-1( 24 august)
jhonbyby-tarw----------------
jhonbyby-un_taran-----------5-0(14 august)
jhonbyby-vavas--------------1-5(12 august)
jhonbyby-vindalacgheorghe-3-5(27 august)


Ultima modificare efectuata jhonbyby la 31/08/2010 19:47, modificat de 10 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dan_blondu37
Membru junior
Membru junior


Data inscrierii: 09/Ian/2007
Mesaje: 101
Localitate: bucuresti

MesajTrimis: 05/08/2010 09:40    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.dan_blondu37-anonim_60-----------------4-5(07.08)
2.dan_blondu37-cocorando------------------3-5(07.08)
3.dan_blondu37-cuki11----------------------5-1(18.08)
4.dan_blondu37-de_luci----------------------5-2(18.08)
5.dan_blondu37-ellenushka------------------3-5(08.08)
6.dan_blondu37-gopos------------------------5-3(18.08)
7.dan_blondu37-jhonbyby--------------------4-5(08.08)
8,dan_blondu37-mona31---------------------6-0(12.08)
9.dan_blondu37-musk_-----------------------5-4(18.08)
10.dan_blondu37-sensey83------------------0-6(08.08)
11.dan_blondu37-tarw------------------------5-3(30.08)
12.dan_blondu37-un_taran-------------------5-3(07.08)
13.dan_blondu37-vavas----------------------5-3(12.08)
14.dan_blondu37-vindalacgheorghe---------1-5(07.08)


Ultima modificare efectuata dan_blondu37 la 30/08/2010 18:31, modificat de 6 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vindalacgheorghe
Liga[1],Cupa[1],S.Cupa[1],T6[1]
Liga[1],Cupa[1],S.Cupa[1],T6[1]


Data inscrierii: 10/Mar/2007
Mesaje: 186

MesajTrimis: 05/08/2010 15:05    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1.vindalac gheorghe-anonim_60 4-6 pe 9-08-2010
2.vindalac gheorghe-cocorando 1-6pe23-08-2010
3.vindalac gheorghe-cuki11 4-5 pe 17-06-2010
4.vindalac gheorghe-dan_blondu37 5-1 pe7-08-2010
5.vindalac gheorghe-de_luci 4-6 pe 13-08-2010
6.vindalac gheorghe-ellenuhska 5-1 pe9-08-2010
7.vindalac gheorghe-gopos 6-4 pe31-08-2010
8.vindalac gheorghe-jhonbyby 5-3 pe27-08-2010
9.vindalac gheorghe-mona31 0-5 pe 23-08-2010
10.vindalac gheorghe-musk_ 0-5 pe27-08-2010
11.vindalac gheorghe-sensey83 5-4 pe 7-08-2010
12.vindalac gheorghe-tarw
13.vindalac gheorghe-un_taran 4-5 pe 29-08-2010
14.vindalac gheorghe-vavas 5-1 pe9-08-2010

6v,7i 24+7=31p


Ultima modificare efectuata vindalacgheorghe la 31/08/2010 18:04, modificat de 15 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
musk_
Membru junior
Membru junior
musk_

Data inscrierii: 24/Iul/2009
Mesaje: 83
Localitate: TIMISOARA

MesajTrimis: 05/08/2010 15:23    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

1 musk_ - anonim_60 2-5 08.08
2 musk_ - cocorando1-5 05.08.2010
3 musk_ - cuki11 5-1 07.08
4 musk_ - dan_blondu37 4-5 18.08
5 musk_ - de_luci 5-3 15.08
6 musk_ - ellenuhska 5-4 08
7 musk_ - gopos 6-3 28.08
8 musk_ - jhonbyby 3-6 28.08
9 musk_ - mona31 5-3 05.08.2010
10 musk_
11 musk_ - sensey83 5-3 08.08
12 musk_ - tarw
13 musk_ - un_taran 5-0 25.08
14 musk_ - vavas 1-6 17.08
15 musk_ - vindalacgheorghe 5-0 27.08


Ultima modificare efectuata musk_ la 29/08/2010 06:42, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sensey83
Cupa[1]; GFT[4]
Cupa[1]; GFT[4]
sensey83

Data inscrierii: 05/Feb/2010
Mesaje: 538
Localitate: GALATI

MesajTrimis: 28/08/2010 07:12    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

INSCRIERI “ INTERCUPA CUPELOR”
PRIMII 2 CLASATI SE VOR CALIFICA IN CUPA CUPELOR


1.Se pot inscrie jucatori care au ocupat locurile 6-10 din fiecare divizie a ligii de table. (la inscriere va rog specificati locul ocupat )
2.Jucatorii care au fost in concediu in luna precedenta NU se pot inscrie.
3.Perioada de inscriere:01 ora 00.00 -04.ora 22.00 a lunii in curs.
4. Postarea cererii de inscriere se va face in cadrul sectiunii „INTERCUPA CUPELOR”, in topicul adresat inscrierilor;
5.Inscrierile se fac personal cu nick-name-ul cu care jucatorul a obtinut unul din locurile precizate mai sus.
6.Jucatorii se vor inscrie la fiecare participare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ellenushka
Junior
Junior


Data inscrierii: 04/Mai/2010
Mesaje: 20

MesajTrimis: 29/08/2010 10:49    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

retragere..!!.bafta tuturor in continuare...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
_flower
T.Prietenia[4], C.Cupelor[1]
T.Prietenia[4], C.Cupelor[1]


Data inscrierii: 21/Dec/2006
Mesaje: 435

MesajTrimis: 01/09/2010 17:09    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CLASAMENT FINAL DIVIZIA E , AUGUST 2010

NR...............................J.....V......I.....PCT.


1 cocorando.................13....11....2....46
2 anonim_60................13....10....3....43
3 jhonbyby..................13....9....4....40
4 dan_blondu37............14....8....6....38
5 vavas.......................14....8....6....38

6 musk_......................13....8....5....37
7 vindalacgheorghe........13....6....7....31
8 sensey83...................13....6....7....31
9 cuki11.......................14....5....9....29
10 de_luci.....................13....5....8....28

11 ellenuhska................13....5....8....28[retrasa]
12 mona31....................14....4....10....26
13 gopos.......................13....4....9....25
14 un_taran...................13....4....9....25
15 tarw..........................EXCLUS[neindeplinire barem jocuri]


dan_blondu - vavas...5-3
vindalac - sensey......5-4
de_luci - ellenuska....5-2
gopos - un_taran.......5-0


albastru=promovati
rosu=retrogradati,exclusi

FELICITARI CASTIGATORULUI DIV. E , COCORANDO !


Cei care au retrogradat nu trebuie sa fie suparati ,putand sa joace in CUPA SPERANTA, o cupa care da ocazia, la fel ca si CUPA CUPELOR, sa se intalneasca jucatorii din diviziile inferioare cu cei din diviziile superioare, fiind competitii la fel de echilibrate ca valoare, culminand cu SUPERCUPA "SPERANTA CUPELOR" in care se vor intalni castigatorii celor 2 competitii.

Regulamentul il gasiti in topicul de la CUPA SPERANTA, tot acolo va puteti inscrie.
: http://ligadetable.myforum.ro/cupa-speranta-vf49.html

ATENTIE !

Ca sa jucati in CUPA SPERANTA trebuie sa va INSCRIETI in cadrul topicului de inscrieri : http://ligadetable.myforum.ro/inscrieri-septembrie-2010-vt4218.html

Cei care se pot inscrie luna aceasta sunt
:
mona31, gopos, un_taran

Inscrierile se fac in perioada 01.09.2010 - 07.09.2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului LigaDeTable.MyForum.ro -> DIVIZIA E Ora este GMT
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.myforum.ro