| Subiectul anterior :: Subiectul urmator |
| Autor |
Mesaj |
emilbrigo Liga(1),S.Cupa(1),Prietenia(2)

Data inscrierii: 19/Dec/2006 Mesaje: 614
|
Trimis: 26/01/2009 17:58 Titlul subiectului: Editia I : 27.01.2009-02.03.2009 (REZULTATE , CLASAMENT) |
|
|
TURNEUL PRIETENIA -Editia I ,Gr. a II-a Val: 27.01.2009 - 02.03.2009
FELICITARI jucatorilor : jucatoa_rea , iacobitaverdes , manze , eduard_14 , ciprian_romanino si bedinush care au reusit promovarea in Grupa I Valorica .
___________________________CLASAMENT________________________________
1 . jucatoa_rea…………………..10…..7…..3…..14
2 . iacobitaverdes………………...8…..6…..2…..12 *1
3 . manze…………………………....8…..6…..2…..12
4 . eduard_14…………………….10…..6…..4…..12
5 . ciprian_romanino……………10…..5…..5…..10 (7-5 cu bedin)
6 . bedinush…………………….......9…..5…..4…..10
7 . mona31………………………...10…..4…..6……8
8 . catynuta93……………………..8…...4…..4……8
9 . de_luci…………………………...9…...3…..6……6 (7-4 cu barthez)
10. barthez56……………………...9…...3…..6……6
11. ginabalerina…………………...8…...0…..8…….0 – penalizata cu 4 puncte pt neindeplinire BV la editia viitoare
12 .yugo………………………….....neindeplinire BM
13. mychy………………………......neindeplinire BM
14. criolt …………………………....CONCEDIU
15. just_champion………………...CONCEDIU
NOTA :
- in aceasta editie ca urmare a neindeplinirii BM (baremului de meciuri) de catre yugo si mychy , BV (baremul de victorii ) a devenit 2.
- criolt , just_champion , pisy_mady , dan_blondu37,yugo si mychy la urmatoarea neindeplinire a baremului de meciuri ce trebuie jucat pe anul in curs , vor parasi Turneul Prietenia.
*1
manze – iacobitaverdes………..6-8
manze – eduard………………......7-3
iacobitaverdes – eduard……….7-5
MINICLASAMENT :
1. iacobitaverdes...2…..2…..0…..4
2. manze………………2…...1…..1…...2
3. eduard………………2…...0…..2…...0
===================================================================================================
Aici se posteaza rezultatele !
Inainte de a face acest lucru , va rog sa :
1. postati meciurile in ordinea data ;
2. scrieti scorul si data disputarii meciului in max. 24 h de la ora incheierii ;
3. treceti scorurile pe cat posibil ,unul sub altul folosindu-va de liniute sau punctulete ;
4. "inrositi" numai scorul la meciul pierdut ,fara a apela la alte nuanțe . Folositi verde pt meciul intrerupt .
5. postati sub "lista de meciuri" perioadele in care sunteti de gasit ,sau nu , in Camera Ligii ;
6. va rog sa "rezervati " culoarea rosie pt. moderator , cu exceptia postarii infrangerilor .
Eu va respect pe voi . Nu va cer decat acelasi lucru !
Multumesc
emilbrigo
====================================================================================
Componenta Gr. I Valorice :
1 .eduard_14
2 .mona31
3 .mychy
4 .bedinusch
5 .yugo
6 .ginabalerina
7 .ciprian_romanino
8 .iacobitaverdes
9 .de_luci
10.jucatoa_rea
11.barthez56
12.catynuta93
13.criolt - CONCEDIU
14just_champion - CONCEDIU
15.manze
NOTA :
Barem de meciuri disputate (BM) : 9 (neindeplinirea lui este penalizata cu RETROGRADAREA )
Barem de victorii (BV) : 3 ( se penalizeaza cu 2 pc. pt. fiecare victorie nerealizata)
Promoveaza : 6 jucatori .
=================================================================================
02.03.2009
In urma neindeplinirii BM (baremului minim de meciuri) de catre jucatorii yugo si mychy , BV (baremul de victorii) a devenit 2 , iar jucatorii in cauza la urmatoarea neindeplinire a BM , vor parasi Turneul Prietenia .
Ultima modificare efectuata emilbrigo la 11/05/2009 14:32, modificat de 21 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
barthez56 Membru


Data inscrierii: 22/Ian/2008 Mesaje: 172
|
Trimis: 26/01/2009 18:14 Titlul subiectului: Re: EDITIA I : 27.01.2009-??? |
|
|
barthez56 - eduaed_14------------2-8(30ianuarie)
barthez56 - mona31---------------7-4(21februarie)
3 .mychy
barthez56 - bedinush--------------5-7(30ianuarie)
5 .yugo
barthez56 - ginabalerina-----------7-4(6februarie)
barthez56 - ciprian_romanino----- 2-7(27ianuarie)
8 .iacobitaverdes
barthez56 - de_luci----------------4-7(22februarie)
barthez56 - jucatoa_rea-----------7-5(21februarie)
barthez56 - catynuta93-----------4-7(2februarie)
-criolt- concediu
-just_champion- concediu
barthez56 - manze----------------0-7(1februarie)
Ultima modificare efectuata barthez56 la 22/02/2009 19:57, modificat de 26 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
bedinush Castigator Cupa [1]
![Castigator Cupa [1] Castigator Cupa [1]](http://support.myforum.ro/images/ranks/football/vip.gif)

Data inscrierii: 13/Feb/2008 Mesaje: 87
|
Trimis: 26/01/2009 18:17 Titlul subiectului: Re: EDITIA I : 27.01.2009-??? |
|
|
1 .bedinush-eduard_14=7-4(28 ian)
2 .bedinush-mona31=7-1(22 feb)
3 .bedinush-mychy=7-2(26 feb)
5 .bedinush-yugo=2-7(28 feb)
6 .ginabalerina
7 .bedinush-ciprian_romanino=5-7(24 feb)
8 .bedinush-iacobitaverdes=7-4(29 ian)
9 .bedinush-de_luci=8-6(8 feb)
10.bedinush-jucatoa_rea=5-7(29 ian)
11.bedinush-barthez56=7-5(30 ian)
12.bedinush-catynuta93=3-7(17 feb)
15.bedinush-manze=1-7(28 feb)
Ultima modificare efectuata bedinush la 28/02/2009 10:37, modificat de 14 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
Yugo Castigator Turneul Prietenia(1)

Data inscrierii: 12/Dec/2006 Mesaje: 86
|
Trimis: 26/01/2009 20:01 Titlul subiectului: |
|
|
yugo - eduard_14
yugo - mona31=...........................7-2 01.02
yugo - mychy
yugo - bedinusch =........................7-2 28.02
yugo - ginabalerina
yugo - ciprian_romanino=..............7-2 07.02
yugo - iacobitaverdes
yugo - de_luci=..............................7-3 05.02
yugo - jucatoa_rea=.......................7-4 24.02
yugo - barthez56= .........................5-2
yugo - catynuta93=.......................6-7 02.02
yugo - criolt- concediu
just_champion - concediu
yugo - manze=.............................................4-7 29.02
02.03.2009
Meciurile lui yugo au fost anulate pt neindeplinirea BM.
Ultima modificare efectuata Yugo la 02/03/2009 10:10, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
manze Administrator

Data inscrierii: 09/Dec/2006 Mesaje: 2199
|
Trimis: 27/01/2009 13:57 Titlul subiectului: |
|
|
manze-- - eduard_14 ------7--3 01.02
manze-- - mona31 2--7 06.02
manze-- -mychy
manze-- -bedinusch 7--1 28-02
manze-- -yugo 7--4 28.02
manze-- -ginabalerina
manze-- -ciprian_romanino 8--5 27.01
manze-- -iacobitaverdes 6--8 18.02
manze-- -de_luci ---------7--6 01.02
manze-- -jucatoa_rea 7--0 28.02
manze-- -barthez56 ------7--0 01.02
manze-- -catynuta93
criolt - CONCEDIU
just_champion - CONCEDIU
9 jocuri 7vict. 2 infr. 14puncte
Ultima modificare efectuata manze la 28/02/2009 10:33, modificat de 8 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ciprian_romanino Turneul Prietenia[2]
![Turneul Prietenia[2] Turneul Prietenia[2]](http://support.myforum.ro/images/ranks/ranks_grand/Top.gif)
Data inscrierii: 02/Apr/2008 Mesaje: 75
|
Trimis: 27/01/2009 14:06 Titlul subiectului: |
|
|
ciprian_romanino-eduard_14........................6-7(06 02 09)
ciprian_romanino-mona31............................7-5(19 02 09)
ciprian_romanino-mychy..............................
ciprian_romanino-bedinus............................7-5(24 02 09)
ciprian_romanino-yugo................................2-7(06 02 09)
ciprian_romanino-ginabalerina.....................7-6(08 02 09
[color=blue]ciprian_romanino-de_luci.............................8-5(01 02 09)
ciprian_romanino-jucatoarea_rea.................5-7(07 02 09)
ciprian_romanino-bartez56..........................7-2(27 01 09)
ciprian_romanino-criolt.................................C.O
ciprian_romanino-just_champion...................C.O
ciprian_romanino-manze..............................5-8(27 01 09)
ciprian_romanino-catynuta93.......................4-8(01 02 09)
ciprian_romanino-iacobitaverdes..............5-7(11 02 09)
Ultima modificare efectuata ciprian_romanino la 24/02/2009 19:11, modificat de 11 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
ginabalerina Junior

Data inscrierii: 29/Oct/2007 Mesaje: 38
|
Trimis: 27/01/2009 20:21 Titlul subiectului: |
|
|
1 .ginabalerina - eduard_14 ... 1-7 ... 13.02
2 .ginabalerina - mona31 ... 6-7 ... 28.02
3 .ginabalerina - mychy
4 .ginabalerina - bedinusch
5 .ginabalerina - yugo
6 .ginabalerina - ciprian_romanino ... 6-7 ... 8.02
7 .ginabalerina - iacobitaverdes ... 5-7 ... 25.02
8 .ginabalerina - de_luci ... 5-7 ... 28.02
9 .ginabalerina - jucatoa_rea ... 6-7 ... 28.02
10.ginabalerina - barthez56 ... 3-7 ... 6.02
11.ginabalerina - catynuta93 ... 6-7 ... 21.02
12.criolt - CONCEDIU
13.just_champion - CONCEDIU
14.ginabalerina - manze - ?
Ultima modificare efectuata ginabalerina la 28/02/2009 22:35, modificat de 4 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
de_luci Castigator; Tp-1;Cupa speranta-1


Data inscrierii: 20/Dec/2006 Mesaje: 244 Localitate: Bacau
|
Trimis: 28/01/2009 20:50 Titlul subiectului: |
|
|
1.DE_LUCI - EDUARD_14..................5-7...................28.01.2009
2.DE_LUCI - MONA31......................7-6....................22.02.2009
3.DE_LUCI - MYCHY........................7-3....................08.02.2009
4.DE_LUCI -BEDINUSCH...................6-8...................08.02.2009
5.DE_LUCI - YUGO...........................3-7....................05.02.2009
6.DE_LUCI - GINABALERINA
7.DE_LUCI - CIPRIAN_ROMANINO.....5-8....................01.02.2009
8.DE_LUCI - IACOBITAVERDES.........1-7....................21.02.2009
9.DE_LUCI - JUCATOA_REA..............0-7....................10.02.2009
10.DE_LUCI - BARTHEZ56.................7-4....................22.02.2009
11.DE_LUCI - CATYNUTA93...............7-6....................30.01.2009
12.DE_LUCI - MANZE........................6-7.....................01.02.2009
Ultima modificare efectuata de_luci la 22/02/2009 19:59, modificat de 15 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
iacobitaverdes Castigator Cupa[1], Cupa Cupelor[2]
![Castigator Cupa[1], Cupa Cupelor[2] Castigator Cupa[1], Cupa Cupelor[2]](http://support.myforum.ro/images/ranks/football/vip.gif)
Data inscrierii: 22/Dec/2006 Mesaje: 154
|
Trimis: 29/01/2009 17:11 Titlul subiectului: |
|
|
1 .iacobitaverdes - eduard_14.....7 - 5 ( 23.01. )
2 .iacobitaverdes - mona31......7 - 3 ( 22.02. )
3 .iacobitaverdes - mychy..........2 - 7 ( 08.02. )
4 .iacobitaverdes - bedinusch.....4 - 7 ( 29.01. )
5 .iacobitaverdes - yugo..........
6 .iacobitaverdes - ginabalerina....7 - 5 ( 25.02. )
7 .iacobitaverdes - ciprian_romanino7 - 5 ( 11.02. )
8 .iacobitaverdes - de_luci..........7 - 1 ( 21.02. )
9 .iacobitaverdes - jucatoa_rea....5 - 7 ( 11.02. ).
10.iacobitaverdes - barthez56........
11.iacobitaverdes - catynuta93......
12.iacobitaverdes - manze ..........8 - 5 ( 18.02. )
Ultima modificare efectuata iacobitaverdes la 25/02/2009 20:14, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
jucatoa_rea Castigator Turneul Prietenia(1)

Data inscrierii: 30/Iul/2007 Mesaje: 144
|
Trimis: 30/01/2009 11:53 Titlul subiectului: |
|
|
jucatoa_rea - eduard_14 7 - 4 (9-02)
jucatoa_rea - mona31 2 - 7 (19-02)
jucatoa_rea - mychy 0 - 8 (9-02)
jucatoa_rea - bedinusch 7 - 5 (29-01)
jucatoa_rea - yugo 4 - 7 (23-02)
jucatoa_rea - ginabalerina 7 - 6 (28-02)
jucatoa_rea - ciprian_romanino 7 - 5 (7-02)
jucatoa_rea - iacobitaverdes 7 - 5 (11-02)
jucatoa_rea - de_luci 7 - 0 (10-02)
jucatoa_rea - barthez56 5 - 7 (21-02)
jucatoa_rea - catynuta93 7 - 1 (11-02)
jucatoa_rea - manze 0 - 7 (28-02)
linia de clasament:12m=7v,5i=14 puncte
Ultima modificare efectuata jucatoa_rea la 02/03/2009 14:04, modificat de 12 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mychy Liga -1;C-2;Sc-1;Tp:-1,Cc-1:Gft-1


Data inscrierii: 25/Oct/2007 Mesaje: 174 Localitate: Bucuresti
|
Trimis: 31/01/2009 18:36 Titlul subiectului: Re: EDITIA I : 27.01.2009-??? |
|
|
.1.mychy-vs-eduard_14 -------------2-7..09-Feb-09
.2.mychy-vs-mona31 ----------------
.3.mychy-vs-bedinusch--------------2-7..26-Feb-09
.4.mychy-vs-yugo -------------------
.5.mychy-vs-ginabalerina -----------
.6.mychy-vs-ciprian_romanino -----
.7.mychy-vs-iacobitaverdes --------7-2..08-Feb-09
.8.mychy-vs-de_luci -----------------3-7..08-Feb-09
.9.mychy-vs-10.jucatoa_rea --------8-0..09-Feb-09
11.mychy-vs-barthez56 -------------
12.mychy-vs-catynuta93------------8-2..14-Feb-09
13.mychy-vs-manze ----------------[/color]
02.03.2009
Meciurile lui mychy au fost anulate ca urmare a neindeplinirii BM de catre acesta.
Ultima modificare efectuata mychy la 27/02/2009 21:34, modificat de 5 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
catynuta93 Membru

Data inscrierii: 11/Ian/2007 Mesaje: 215
|
Trimis: 31/01/2009 19:56 Titlul subiectului: |
|
|
1.catynuta93...eduard_14===7-5(30.01)
2.catynuta93...mona31 ===5-7(22.02)
3.catynuta93...mychy ===2-8(14.02)
4.catynuta93...bedinusch===7-3(17.02)
5.catynuta93...yugo===7-6(02.02)
6.catynuta93...ginabalerina ===7-6(21.02)
7.catynuta93...ciprian_romanino===8-4(01.02)
8.catynuta93...iacobitaverdes
9.catynuta93...de_luci ===7-6(30.01)
10.catynuta93..jucatoa_rea===1-7(11.02)
11.catynuta93..barthez56===7-4(02.02)
12.catynuta93
13.criolt - CONCEDIU
14just_champion - CONCEDIU
15.catynuta93..manze
Ultima modificare efectuata catynuta93 la 23/02/2009 18:58, modificat de 7 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
eduard_14 Liga -3;Tp-2;Sc-1;Tc-1;

Data inscrierii: 26/Feb/2007 Mesaje: 201 Localitate: caransebes
|
Trimis: 01/02/2009 13:26 Titlul subiectului: |
|
|
eduard_14-mona31 .........7-6
eduard_14-mychy......7-2
eduard_14-bedinush...4-7
eduard_14-yugo
eduard_14-ginabalerina...7-1
eduard_14-ciprianromanino....7-6
eduard_14-iacobitaverdes....5-7
eduard_14-de_luci.....7-5
eduard_14-jucatoa_rea...4-7
eduard_14-barthez56.....8-2
eduard_14-catynuta93.....7-5
eduard_14-manze...............3-7
Ultima modificare efectuata eduard_14 la 01/03/2009 13:09, modificat de 3 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
mona31 Castigator Turneul Prietenia(1)


Data inscrierii: 18/Noi/2007 Mesaje: 155
|
Trimis: 08/02/2009 10:01 Titlul subiectului: |
|
|
1 .mona31-eduard_14..................=6-7
3 .mona31-mychy........................
4 .mona31-bedinusch...................=1-7 (22 februarie)
5 .mona31-yugo...........................=2-7
6 .mona31-ginabalerina................=7-6 (28 februarie)
7 .mona-31ciprian_romanino.........=5-7 (19 februarie)
8 .mona31-iacobitaverdes.............=3-7(22 februarie)
9 .mona31-de_luci........................=6-7 (22 februarie)
10.mona31-jucatoa_rea................=7-2 (19 februarie)
11.mona31-barthez56...................=4-7 (21 februarie)
12.mona31-catynuta93..................=7-5 (22 februarie)
13.criolt -..................................... CONCEDIU
14just_champion - .......................CONCEDIU
15.mona31-manze........................=7-2
10.02.09
Mona , te rog posteaza si data meciului jucat !
Ultima modificare efectuata mona31 la 01/03/2009 08:40, modificat de 6 ori in total |
|
| Sus |
|
 |
|